Martin Vejvoda

Martin Vejvoda

ředitel festivalu

„Snažím se všechny ukočírovat, ale oni naštěstí vědí, co mají dělat.“ Martin je náš velký šéf, který se na festivalu stará skoro o všechno. Proto je rád, když všichni pracují pokud možno samostatně, a jemu tak zbyde méně práce a více času na rodinu. Už dlouhá léta pro vás připravuje program v Domě dětí a mládeže Prahy 6, jehož je ředitelem. Je táta tří malých dětí.

Markéta Vondrášková

Markéta Vondrášková

programová ředitelka festivalu

Markéta má ráda výtvarné umění, film, hudbu a literaturu, nejlépe se ale cítí v přírodě. Pracuje s dětmi jako lektorka filmové animace, učitelka filmové tvorby a arteterapeutka. V Kufru má na starosti odborníky a porotce, které přesvědčuje, že má cenu se věnovat i vám, dětem. Zároveň se snaží vymýšlet, co všechno by vás zajímalo a co bychom začínajícím filmařům, jako jste vy, ještě mohli nabídnout v následných dílnách a kurzech filmové výchovy.

Bára Fabiánová

Bára Fabiánová

produkce FestDen

Bára je produkční a působila asi osm let ve filmové společnosti Bionaut, kde spolupracovala na výrobě celovečerních hraných i dokumentárních filmů, animovaných filmů a videoklipů (např. Smradi, Žralok v hlavě, Auto.mat, Zdroj, Světlonoš). V roce 2013 založila se svojí kamarádkou a kolegyní Kateřinou Oujezdskou společnost KO AGENCY, která exkluzivně zastupuje herce. Na starosti má FestDen a snaží se ho pro vás naplnit tím nejlepším. Je máma tří dětí, a proto dobře ví, co vám chutná. Dává dohromady zajímavé lidi různých profesí, občas to trochu okoření muzikou a chytrou zábavou, až pro vás nakonec upeče ten nejlepší festivalový večírek.

Martin Barták

Martin Barták

sponzoři, partneři

Martin je producent a majitel produkční společnosti Goodie Baddie. Do nedávna se zaměřoval pouze na reklamní tvorbu, ale nově k tomu přibyl také vývoj a výroba původních pořadů a seriálů. Vyvíjí také dva celovečerní film. V televizní a filmové branži pracuje 14 let a své první zkušenosti sbíral právě v kroužku AV tvorby v DDM Praha 6. Pracoval v postprodukci, klasické i internetové televizi, v několika produkcích. Své praktické zkušenosti napříč výrobním procesem AV děl využívá i v rámci organizování PFK. Pro festival zajišťuje partnery, sponzory a podílí se také na zajištění technické stránky FestDne.

Petra Součková

Petra Součková

komunikace s médii, PR

Petra je ženou mnoha profesí, která ráda čte a poslouchá hudbu. Věnuje se vylepšování připravovaných knih a textů, pomáhá autorům, aby se jejich myšlenky dostaly ke čtenářům v co nejsrozumitelnější podobě. Je to jejím úkolem i na našem festivalu, kde má na starosti všechno, co je napsané. Naše tisková mluvčí, která je zároveň dětskou terapeutkou a mámou. Na filmy by se klidně dívala hodiny v kuse, užívá si čas trávený s lidmi – malými i většími

Jáchym Bouzek

Jáchym Bouzek

festivalová grafika

Jáchym chtěl původně své filmy přihlásit do naší soutěže. Nakonec se ale rozhodl, že raději bude spolu s námi festival připravovat, protože, jak sám říká, „kdyby takový festival existoval v jeho dětství, byl by tehdy šťastný.“ Vystudoval Střední průmyslovou grafickou školu, tzv. Hellichárnu, během které strávil půl roku na stáži v Lyonu na Vysoké filmové škole, vyhrál už několik filmových cen. Je členem umělecké skupiny mladých výtvarníků PART a kromě filmů má rád i výzvy všeho druhu, takže například spoluvytvářel festival Vyspi se se mnou a pro Pražský filmový kufr vymyslel vizuál. V současné době žije a studuje v Londýně animovaný film. Z nás všech ví nejlépe, jak vás oslovit a přesvědčit, že otáčet světem fakt stojí za to.

David Kabelka

David Kabelka

web, technická podpora

David je pro nás velkou podporou v oblasti techniky. Stará se o web a bude přijímat vaše soutěžní filmy. Rád vám poradí v naší Filmové poradně, pokud si třeba nebudete vědět rady s technickými záludnostmi.

Kristýna Kynclová

Kristýna Kynclová

sponzoři, partneři

Kristýna je věčný snílek, miluje hudbu, cestování, focení a filmy. Studuje kulturní management a doufá, že svoje studijní poznatky uplatní při organizaci Pražského filmového kufru. Komunikuje se sponzory a partnery festivalu. Je jí jasné, jak jsou pro úspěch naší akce důležité finance. Kromě festivalu se Kristýna věnuje managementu a produkci v oblasti hudby a filmu a do budoucna by v tom všem ráda pokračovala.

Lukáš Satrapa

Lukáš Satrapa

web

Lukáš je programátor a postavil nám internetové stránky tak, aby byly srozumitelné, jednoduché, nápadité a abyste na nich snadno našli všechno, co se budete chtít o festivalu dozvědět.

Lucie Satrapová

Lucie Satrapová

festivalová grafika

Lucie je naše výkonná grafička a je autorkou původního loga festivalu. Protože je čerstvou maminkou, má trochu jiné starosti, a její spolupráce teď spočívá především v řešení drobných problémů kolem grafiky webu.

Jiří Doubrava

Jiří Doubrava

technická podpora

Jirka je Davidova pravá ruka a ti dva spolu tvoří pevné pilíře našeho technického zázemí. I on vám dobře poradí a postará se o vaše filmy.