Výsledky 2020

11. 11. 2020 Petra Součková Aktuality

Ve 4. ročníku soutěže Pražský filmový kufr byly oceněny tyto filmy:

Věková kategorie do 10 let

  • Animovaný film – Žmolíkovi
  • Hraný film – Smrt na zámku
  • Dokumentární film a reportáž – žádný nebyl přihlášen
  • Film do minuty – žádný nebyl přihlášen

 

Věková kategorie 11–15 let

  • Animovaný film – Svět za záclonou
  • Hraný film – Muchovci a Přežívání v divočině podle Jima Křováka
  • Dokumentární film a reportáž – A co jsem zdědila já?
  • Film do minuty – #30. léta online

 

Věková kategorie 16–20 let

  • Animovaný film – Restaurace Esperienza Infernale
  • Hraný film – Balík
  • Dokumentární film a reportáž – Straight Record
  • Film do minuty – Nálepky

 

Divácká cena

  • Dokumentární film a reportáž – A co jsem zdědila já?

 

Vedlejší sekce Moje místo

  • Animovaný film – Co když za to můžou lamy?
  • Animovaný film – Pavana
  • Hraný film – Místo
  • Hraný film – Simul

 

Vedlejší sekce Zeleným objektivem

  • Animovaný film – Dobrodružství skřítka Čeřínka. Požár
  • Animovaný film – Zachraňte oceán
  • Hraný film – Kmen 2020

 

Vedlejší sekce (Ne)bezpečnej svět

  • Dokumentární film a reportáž – 90/60/90
  • Hraný film – Balík
  • Hraný film – Karanténa

 

Nerealizovaný scénář

  • 1. místo Kdo z nás je člověk
  • 2. místo – Mezi nejlepšími

 

Filmový plakát

  • 1. místo – Kult
  • 2. místo – Co když za to můžou lamy?
  • 3. místo – Krabí útěk

 

Čestná uznání poroty v kategorii Film do minuty

  • Z brány do koše (kamera a námět – Jan Ryba)
  •  –24 (scénář – Jonáš Řebíček, Jan Šašek )

 

Čestná uznání poroty v kategorii Animovaný film

  • Sluneční videoklip (střih – Šimon Kučera)
  • Tajný život tučňáků (zvuk – Dan Kohout)
  • Stačí jen promazat (zvuk  – Šimon Pelikán)
  • Předsudky (námět – Ondřej Heinz)

 

Čestná uznání poroty v kategorii Hraný film

  • Proč (herecký výkon – Sara Anna Borzová)
  • Jedenáct polen (herecký výkon – Kryštof Nečas)
  • Holič (herecký výkon – Kryštof Drlík)
  • Valery (herecký výkon – Sofie Geislerová)
  • Mimosa (zvuk – Daniel Tisoň)
  • Simul (zvuk – Tomáš Kaněra, Jakub Kutnar)
  • V zajetí doby (zvuk – Marek Chaloupka)
  • Na nohy (střih – Ondřej Hron)
  • Ve hvězdách (střih – Marek Chaloupka)
  • Dojím pařížák a zabiju se (střih – Patrik Polák a Adéla Honová, scénář – Adéla Honová, kamera – Patrik Polák)
  • Vítěz (kamera – Petr Vaněk)
  • Ukolébavka (kamera – Daniel Pechač, scénář – Jan Kinzl)
  • Bomba, vole! (scénář – Maxmilián Klimeš a Tadeáš Motejlek)
  • Kmen 2020 (zvuk a kamera – Šimon Černík)
  • Karanténa (Aeroškola; scénář –  Zuzana Pečová)

 

Čestná uznání poroty v kategorii Dokumentární film a reportáž

  • Kluch (střih – Adéla Kelbichová)
  • Island (kamera – Johan Čapek)
  • Světluška (střih – Petr Mrázek)
  • Rozhovory o 2. světové válce (námět – Agáta Kněžínková)

 

Čestná uznání poroty za přínos

  • ZUŠ Ledeč nad Sázavou
  • Organizátoři letního soustředění loutkářských souborů Kašpárek a Jitřenka, na nichž vznikl miniseriál „Křivoklátská šlápota“
Naposledy upraveno: 11. 11. 2020 19:55