Projekce FestDen 2018

6. 11. 2018 Martin Vejvoda Aktuality

ROZPIS PROJEKCÍ SOUTĚŽNÍCH SNÍMKŮ

Milí mladí filmaři, Vy i všichni Vaši příznivci si budete moci svá díla během FestDne vychutnat na velkém plátně, a to vždy v čase uvedeném v podrobném rozpisu projekcí. Zároveň se moc omlouváme těm z Vás, jejichž snímky jsme do 6,5 hodin projekčních bloků nemohli zařadit – při výběru jsme zohledňovali především hodnocení poroty, divácké hlasování a dodržení předepsané stopáže.

Všechny Vaše filmy budou samozřejmě i nadále ke zhlédnutí na www.prazskyfilmovykufr.cz/filmy


10:00

  • Co (ne)máme v hlavě
  • Afterdark
  • Hra
  • Emil
  • Budíček                                                                                                                                                                        

10:30

  • Blouzním
  • Duše houslí
  • Experiment
  • Zprávy všeho druhu

11:00  

  • Psí uši
  • Panenka
  • 12 minut do Zlatova
  • Špatné letadlo
  • Marie
  • Hmota 

11:30  

  • Midori neko
  • Tarium
  • Někam, hlavně pryč
  • English breakfast     

12:00

  • Kolem vzduchem
  • V pohybu
  • Ponor
  • Peklo na míru
  • Rudá krajina
  • Machina
  • Jak se žije skřítkům?!
  • Hugo                     

12:30

  • Snídaně
  • Hudba a film
  • Zpěv ze srdce
  • James Liška
  • I'm 17
  • UKRAJINA - Život seniorů
  • Co dokázala jenom ona
  • Básničkář         

 13:00

  • For now
  • Pod povrchem
  • Kadeřnictví
  • Příběh Ireny Rackové
  • Nalezenci
  • Říkají mi Lynx                                                           

13:30

  • S/V.T
  • Kameny
  • Útěk
  • A Deep Passion
  • § 121                                                                                                                                                         

14:00

  • Meat Vandals
  • Lišák Afrikus
  • VH
  • Cesta za pokladem                                                                                                                                                                  

14:30

  • DOŠAS
  • Cesta za snem
  • Skřítek Fabiánek
  • Úhel Pohledu
  • It's ok to not be ok
  • Pulp Fiction aneb tvProstor ve Velkých Karlovicích
  • Dračí jeskyně
  • Vikingové
  • Zapomenutá místa
  • Love at first sight

15:00  

  • Ollies 
  • Zachraňte sníh
  • Lízátko
  • Drak
  • Srdce pana Šamánka
  • Slowdown
  • 1968
  • Bohumila Havránková a Terezín                                     

15:30

  • Zvuk obrazu
  • DDt - Píseň Rozladěného Člověka 
  • Voda
  • Ztracený
  • Voda                                                                                                                                                         

16:00

  • Love with Death
  • Karak
  • Vepřík Pepřík
  • Night Herald                                                                                                                                                                                             

16:30

  • Matroš
  • Cesta životem
  • Ge-moll
  • Rainbow

17:00

  • HIV a AIDS
  • Návrat zpět
  • Airport
  • Bobulky
  • Jak se máš?
  • Kus kus klan
  • Fish
  • Fast food      

Konec projekce cca 17:30


Změna programu vyhrazena.


Program celého FestDne 2018 naleznete na www.prazskyfilmovykufr.cz/festden

 

 

  

Naposledy upraveno: 6. 11. 2018 19:17